....diary.....outfits.....closet.....gallery                                                                               

Listopad 2010


Oživte si starou koženou kabelku.

18. listopadu 2010 v 19:33
Vyštrachali jste někde svoji dlouhodobě sladovanou kabelku a řekli jste si, že by byla škoda ji jen tak nechat lehnout popelem ? Můj případ. Našla jsem úplně čirou náhodou černou koženou kabelku. Řekla jsem si "jo je celkem cool, ale něco jí chybí!" Tak jsem se do  toho pustila!
www.nikysfashion.blog.cz
Nikdy předtím jsem nic takového nedělala. Jsem z toho nadšená. Bylo využito až moc černé nitě a velké usílí, ale stálo to za to !

reconstruction in my room.

17. listopadu 2010 v 15:42 diary
Důvod mé nepřítomnosti nebyl z důvodů nechtěnosti sem napsat. Jelikož rekonstruuju pokoj a děláme novou koupelnu, je to tu o něco složitější. Můj pokoj prahne samotou. Stojí tu jen velká skříň obalena nevkusným igelitem. Koupelna je už v pokročilém stádiu. Už se těším, až bude vše hotovo. Bude po starostech a po neustále hromadícíseho prachu všude možně. Ušetří se zmatku a stresu. Až bude můj pokoj sálat zářivě růžovou a nepatrně tmavou modrou, na posteli milion různo-pestro-barevných polštářů a pozdech nálepky, koupím si rybičku. Nikdy jsem nad tím nějak zvlášť neuvažovala, ale ano až skončí ten frmol koupím si ji. Už si to představuji. V kulaté dóze s několika zelenými rostliky a na dně barevné kamínky. Bude oranžová. Možná žlutá. A bude se jmenovat Luis Vuitton...
www.nikysfashion.blog.cz
Košile-C&A, řetízek se srdcem-Takko, řetízek s hvězdičkami-New Yorker, čelenka-New Yorker

this look on lookbook...


Praha, krásná Praha

7. listopadu 2010 v 13:10 gallery
4.11.2010, jsem se svojí třídou (9.A) vyrazila na příjemnou exkuzi do Národního muzea v Praze. Tříhodinová cesta vlakem tam, byla zdlouhává nicméně celkem zábavná. Nejprve naše kroky směřovaly na Staroměstské náměstí, jelikož v muzeu nebylo na náš brzký příjezd, ještě otevřeno. Měli jsme tu čest vidět pana prezidenta s panem Pavlem Bémem. V muzeu jsme shlédli výstavu nerostů a drahých kamenů. Dále výstavu na téma Staré pověsti české a nakonec jsme si prohlédli výstavu různých zvířat. Očekávala jsem, že bude nudné a velice vyčerpávající procházení a zkoumání tech kamenů z oblasti šutrologie, ale naopak, bavilo mě to. Nejdéle jsem se zdržela v sekci drahých kamenů. Oči mě zářily jako jiskřičky když jsem uviděla tech krásných diamantů. Jen tak jeden vlastnit, pomyslela jsem si. Líbilo se mi, jak jsem míjela pokaždé jiného člověka, respektive rasu člověka. Slýchávala jsem různé jazyky. Francouzštinu, němčinu, angličtinu, vietamštinu, španělštinu. I Praha je málá, a já se potkala se svým strejdou a prezidentem českomoravské asociace. Výlet do Prahy jsem si náramě užívala. Spoutu srandy, 350 fotek a zážitků !
www.nikysfashion.blog.czwww.nikysfashion.blog.cz
www.nikysfashion.blog.cz
Narazili jsme i na režiséra Zdeňka Trošku. Hrozně milej pán. Když se dozvěděl odkud jsme, řekl že v našem krásném zámku bude prý natáčet pohádku, a když jsme se ho (holky) zeptaly, zda tam můžeme učinkot, řekl nám mile, že budeme princezny :)