....diary.....outfits.....closet.....gallery                                                                               

Říjen 2010

Mácháč 2010

29. října 2010 v 20:49 gallery
Vzpomínám, kdy jsem prázdniny strávila se svou sestřenkou u Máchova jezera. Spoustu srandy, alkoholu, krásných kluků a hlavně zážitků. Příště tam chci zas, je tam pěkně :)

Autumn time.

28. října 2010 v 19:56 gallery
Tyhle podzimní dny se mi líbí. Pestrobarevné listy všude kolem mě. Kdy se v nich můžu procházet, polehávat a jen tak prohrávat. Podzimní čas mám ráda. :)
www.nikysfashion.blog.cz

Zmrzlina v MHD.

24. října 2010 v 11:49 closet
Po včerejším nákupu se cítim hnedka líp, asi jako po každém. Včera jsem si vyrazily s kamarádkama šopovat a prolítávat různé obchody, ovšem z větší části bylo našim cílem hlavně KFC. Moji nejoblíbenější zmrzlinou je čokoládová, takže ani teď jsem nezahálela a dala jsem si ji. Pokažedé když někam jedu tak zkouším jakou čokoládovou zmrzku tam mají a jestli libuje mému jazýčku. Zatím nejvíc mi chutnala asi ve Slovinsku. A jaké zmrzliny jsou vámi oblíbeny ? :)
www.nikysfashion.blog.cz
Tak do tehlech botiček jsem se hrozně zamilovala. Ten kožíšek uvnitř je hrozně příjemný. Po konstatování taťkového vtipu, že budu vypadat jak "Nšoči", je miluju ještě víc.www.nikysfashion.blog.cz
www.nikysfashion.blog.cz
www.nikysfashion.blog.cz
pořádnýho coolicha, neboli vyblitej mozek. :Dwww.nikysfashion.blog.cz
A jeden zážitek co se mi včera stal. Běžely jsme s holkama na MHDčko a v rukou zmrzliny. Se slovy "vypadněte s tou zmrlinou" jsem se naštvala tak jsem svému pestrému slovníku nechala volný průběh. "To je srááč, to je kokot"..."cože jsem ?! abych ti tu zmrzlinu nenarval do prdele!"..."díky!" Mhdčko spokojeně odjelo a naše výtlemy splývaly v jeden veliký :D

sick.

21. října 2010 v 19:21 diary
Od posledních uplynulých deseti dnů, můj počet posmrkaných kapesníku rapidně stoupá. K otravné rýmě se dostavilo otravné pálení v krku. I přes to všechno, si do tažky nabombarduju co nejvíc papírových kapesníků a jdu se s "radostí" vzdělávat. Při talíři už asi pátého bramboráku /hluboce se stydím, za tuto mastnou večeři/ vzpomínám na léto a jak moc mi chybí.  Při pomyšlení, že zanedlouho bude zima a že dokonce včera v noci mělo údajně sněžit /což se asi neuskutečnilo, protože takovym stylem jako oni, si počasí můžu určovat sama/ mi běhá mráz po zádech. Nejsem nějakym extrapřehnanym zastánce zimních radovánek. Líbilo se mi když byla naše prdýlka /městys/ krásně zasněžená. Sníh mi dosahoval víc než po kolena a vše bylo jako v pohádce...ale nemám ráda zimu i přes tu krásu. Vezmu knížku, udělám si lehce kofeinem cvrnknutý nápoj a uvelebím se v pelíšku, po dnešním jdu jsem dost utahaná.
www.nikysfashion.blog.cz
www.nikysfashion.blog.cz
Just smile.www.nikysfashion.blog.cz
www.nikysfashion.blog.cz
Mými nejoblíbenějšími prsteny se staly asi tyto dva. Křídla nosím prakticky pořád. ♥ love these.

Bonjour.

16. října 2010 v 15:13 Outfits
www.nikysfashion.blog.cz
leggins(Amisu), shirt(Items), heels(CCC), belt(Triangle), scarf(od maminky z šatníku)